Ponúkame sortiment vysoko inovačných značiek a výrobcov.

stavebnictvo-geotextilie

O nás

Spoločnosť ALLTACK s.r.o. vznikla v roku 2004 ako dcérska spoločnosť firmy MOLITAS s.r.o  so zameraním  na predaj vstupných materiálov a technológii pri výrobe čalúneného nábytku. Od začiatku svojej existencie sa zaoberáme riešením problémov jednotlivých zákazníkov a ich individuálnych požiadaviek, čomu sme prispôsobili kompletný servis a logistiku.

Za krátky čas sa naša spoločnosť stala jedným z hlavných dodávateľov na tomto trhu. V priebehu 10 rokov existencie sme postupne prenikli z nábytkárskeho priemyslu aj do iných odvetví ako je automotive a stavebníctvo s materiálmi na lepenie, tesnenie a tmelenie s progresívnymi produktami a technológiami s prihliadnutím na ochranu životného prostredia.   

 

Spoločnosť Alltack ponúka kompletný sortiment vysoko inovačných značiek a výrobcov, ktoré uspokoja potreby výrobcov vo všetkých odvetviach priemyslu.


S využitím svojich skúseností ponúkame zákazníkom výrobky, ktoré riešia stále vyššie  požiadavky kladené na kvalitu materiálov a naša činnosť sa postupom času preniesla aj do zahraničia, Českej Republiky, Poľska a Maďarska.

sabacomfortherkulesecoapo-tesilesitola